Referencie

 • Krakovský, Dolný Kubín

  Už dávnejšie som zháňal 1-2 izbový byt. O realitnej kancelárii Realityalpia som sa dozvedel od mojej známej, ktorá tam pracuje. Dohodla mi stretnutie v kancelárii a ukázali mi byty, ktoré spĺňali moje požiadavky. Zariadili mi obhliadku vybraného bytu, ktorý som nakoniec aj kúpil. Nakoľko som byt kupoval formou úveru ďakujem im aj za pomoc pri vybavovaní tohto úveru. Všetko prebehlo bez komplikácií, vrátane prepisov energií. Ušetrili mi veľa času. Naozaj vďaka!!!
 • Zuzana, Dolný Kubín

  Ďakujem realitnej kancelárii Alpia za sprostredkovanie predaja bytu. S ich službami som bola spokojná, najmä s osobným prístupom a promptným riešením vzniknutých problémov. Realitnú kanceláriu Alpia odporúčam aj pre ich profesionálny prístup k práci a skúsenosti, ktoré majú aj v iných lokalitách(viď Martin, Ružomberok, Žilina....).
 • M.Bobáková

  Rada by som sa Vám poďakovala za dobrú prácu. Včera som už dostala zavkladovanú zmluvu + LV z katastra DK a tiež zmluvu zo SSE, takže môžem vybaviť nájom pozemku a poistenie. S chatou sme spokojní, prvý víkend prebehol úspešne aj keď počasie nám veľmi neprialo.
  Prajem veľa dobrých obchodov.S pozdravom